بازار قناری
شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری گلاستر / بهترین قناری نژاد گلاستر

بهترین قناری نژاد گلاستر

در بین این انواع گوناگونی از قناری ها می توان این بار به یکی از بهترین نژاد این پرنده اشاره کرد، چون قناری گلاستر که زیستگاه اصلی ان انگستان می باشد.
قناری یکی از کوچکترین پرنده ی آواز خوان بوده است و با وجود اینکه از پرندگان بومی جزایر قناری می باشد با پراکنده شدن نژاد های مختلفی از این قناری در جهان امکان تهیه و خرید هر یک از انواع انها ممکن بوده است. این پرنده ی کوچک عادت به زندگی در قفس را دارد چه بسا با ازاد نمودن ان می توان گفت باعث مرگ حتمی این پرنده شده ایم.
در مجموع قناری به صورت جعمی تغذیه می کند و غذای اصلی انها تشکیل شده از دانه ها که این دانه می تواند علف هرز و انجیر و گاهی از حشرات نیز تغذیه می کند.
در این نژاد های متفاوت از قناری ها می توان به یکی از بهترین نوع این قناری ها چون قناری گلاستر اشاره کرد.
این قناری نژاد گلاستر برای اولین بار در انگستان و در حدود 57 سال پیش به وجود امد. این قناری گلاستر همانند قناری های دیگر دارای جثه ای کوچک و گرد بوده که می توان طول بدنی نا بین 12 تا 13 سانتی متری بوده باشد. این نزاد گلاستر را می توان در دو نمونه دید. گلاستر کاکل دار و بدون کاکل بنابراین پرورش دهنگان قناری برای افزایش تعداد این قناری اقدام به تکثیر از یک قناری کاکل دار و یا قناری بدون کاکل استفاده می کنند.
با وجود اینکه یکی از بهترین و زیباترین نوع قناری با توجه به کاکل دار بودن ان می توان نمونه های دیگری از این قناری را دید و نام برد. ولی در مجموع خرید فروش این پرنده زینتی برای هر کشی بنابر سلیقه های مختلف افراد صورت می گیرد که برای هر متقاضی می تواند نژاد های گوناگونی از این قناری بهترین بوده باشد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

قناری گلستر

قناری گلستر فروشی با قیمت مناسب

قناری گلستر از جمله قناری های پر فروش در بین قناری ها می باشد. محبوبیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *