بازار قناری
شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری لیزارد / سفارش خرید قناری لیزارد

سفارش خرید قناری لیزارد

با توجه به اینکه قناری یکی از دسته پرنده های اهلی برای نگهداری بوده است می توان گفت با نژاد های گوناگونی می توان روبه رو گشت پس سفارش ها برای خرید متفاوت می باشد. مانند قناری لیزارد.
وجود نژاد های متفاوتی از قناری ها وجود دارد که می توان گفت برخی از انها تا به امروز قادر به دریافت جایگاه ویژه و سهمی از بازار فروش نشده اند. مانند قناری لیزارد از جمله قناری اصلاح شده در جهان بوده است و در ایران با وجود تنوع بالا از قناری ها در بازار بورس خرید فروش قرار نگرفته است.
از نظر شکل های ظاهری می توان همانند سایر انواع قناری های دیگر دید و معرفی کرد ولی یکی از تفاوت های ان نوع رنگ امیزی این قناری می باشد که به صورت فلس های روی هم خوابیده می باشد یکی دیگر از دلایلی که به مانند فلس ها می ماند این می باشد که رنگ های تیره ی وسط پرها و روشن بودن رنگ حاشیه ی پر ها بوده است. این قناری را می توان گفت برای اولین بار در انگلستان پرورش داده اند.
در مصرف میوه و سبزیجات برای این قناری باید به حد اعتدال مصرف کرد و برای جلوگیری از کمبود مولتی ویتامین ها می توان استفاده نمود. این قناری لیزارد که به قناری سوسماری نیز معروف می باشد و در مجموع به دو رنگ در طبیعت می توان تهیه نمود که ان هم زرد و سفید و یا طلایی و نقره ای رنگ بوده اند.
زیباترین نوع از این قناری لیزارد را قناری سیاه رنگ ان تشکیل می دهد که رنگ بندی بدن ان به این ترتیب می باشد که رنگ پر ها با دم، نوک و پا ها باید سیاه بوده باشد و رایج ترین رنگ معمول در بین این قناری ها قهوه ای روشن بوده است.
به این ترتیب می توان گفت تا حدودی با خصوصیت ظاهری و ویژگی های این طوطی لیزارد و یا سوسماری اشنا شده اید و می توانید برای سفارش خرید یکی از انواع ان در بین رنگ بندی انتخاب و خریداری نماید.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *