بازار قناری
شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری واتر اسلگر / سفارش خرید قناری واتر اسلگر

سفارش خرید قناری واتر اسلگر

سفارش ها برای خرید قناری می تواند متفاوت بوده باشد، مثلا قناری واتراسلگر و این امر هم بستگی به سلیقه های مختلف افراد دارد که دوستدار کدام یک از انواع ها بوده اند.
اینکه اغلب سفارش ها برای خرید قناری چه نوعی از انواع نژاد ها بوده است بستگی به این امر دارد که نوع قناری های موجود در هر بخشی از کشور ها چیست البته با وجود اینکه می توان به این موضوع اشاره کرد که با توجه به این واردات و خرید فروش های اینترنتی امکان تهیه و خریداری نمودن نمونه های مختلف از قناری ها حال در فروشگاه های انترنتی و یا سایر مرکز های فروش ممکن بوده است.
چون این بخش های اینترنتی هستند که امکان دسترسی به مرکز و بخش های عرضه کننده ی عمده از انواع قناری ها حال وارداتی و یا غیره دسترسی داشته و این فرصت را برای همگان به ارمغان اورده اند تا در کمترین زمان و با نازلترین قیمت ها روانه ی بازار خرید کنند.
پس این سفارش ها برای خرید یک امری سلیقه ای شد که هر فردی دوستدار کدام یک از انواع ها بوده اند. در ایران می توان نژاد قناری های موجود را متنوع و رنگارنگ دید و اعلان نمود. بخشی از انها را قناری های وارداتی شامل می شوند و دسته ای دیگر را نوع قناری های به وجود امده در ایران هستند.
پس واردات قناری به ایران می تواند از کشور های مختلفی انجام گیرد. برای مثال یکی از انواع قناری ها نوع قناری واتر اسلگر ها هستند. این قناری بومی کشور بلژیک بوده است که بعد از نژاد قناری رولر در رده ی برترین ها قرار گرفته است.
تفاوت حاصله بین این دو نژاد را می توان در درشت هیکل بودن رولر می باشد در واقع از نظر شکل ظاهری همانند رولر بوده که اصلی ترین تفاوت بین این دو قناری در نوع آواز خواندشان می باشد به این گونه که در قناری های واتر اسلگر آواز ان همراه با بغض و هق هق بوده، این قناری واتر قادر به خواندن 17 نوع آواز می باشد در حالی رولر تنها چهار مدل آواز می خواند.
برای بهتر تشخیص دادن این نژاد از قناری بلژیکی واتر این است که تنها رنگ موجود در طبیعت از این قناری رنگ رزد روشن می باشد. پس با توجه به خصوصیت های ارائه داده شده از قناری واتر می توان سفارش خود برای خرید را در این مرکز انجام دهید.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش قناری های نژاد واتراسلگر

خرید و فروش قناری ها، به دلیل بالا بودن تنوع نژادی در بین آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *