بازار قناری
دوشنبه , ۱۷ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری فری پاریسی / عرضه اینترنتی قناری فری پاریسی

عرضه اینترنتی قناری فری پاریسی

مرکز های عرضه کننده ی نوع پرنده زینتی چون قناری با وجود مراکز مختلف یکی از مجموعه های ارائه دهنده فروشگاه های اینترنتی بوده اند که در بین انواع نژاد فری پاریسی از جمله انها به شمار می رود.
این مرکز های عرضه کننده ی اینترنتی می تواند بهترین فرصت برای تمامی خریداران و متقاضیان کالا و محصولات خاص در کشور بوده باشند تا بدون صرف هزینه های اضافی در مدت زمان گوتاهی به انچه مدنظر برای خرید قرار داده است تهیه و خریداری نماید.
بنابراین از بین این مرکز های فروش و عرضه کننده ی پرنده های اهلی و مناسب برای نگهداری در منزل با وجود بخش های متعدد می توان به مرکز و بازار حیوانات ایران اشاره ای کرد که امکان تهیه نمونه های متفاوتی از پرنده های زینتی چون قناری، طوطی، مرغ و خروس های زینتی و همچنین حیوانات اهلی دیگری چون اسب، خوکچه هندی و سگ را شامل می گردد.
اما نوع قناری های موجود در این مرکز عرضه کننده ی اینترنتی در برگیرنده ی نژاد های گوناگونی از قناری های موجود در ایران و یا قناری های وارداتی از سایر کشور های دنیا را شامل می گردد. یکی از این نژاد های وارداتی از قناری می تواند نوع قناری فری پاریسی بوده باشد.
از خصوصیت این قناری فری پاریسی می توان در ابتدا به این نکته اشاره کرد که یکی از قناری های بومی فرانسه بوده که از قرن 17 به بعد در پاریس بوده است. این قناری فری پاریسی یکی از بزگترین و درشت ترین نوع قناری در جهان می باشد.
قناری فری پاریسی به علت جفت گیری خویشاوندی می توان عوارضی از بیماری ها چون نابینایی و گاه فلج مادر زادیی را در این نوع قناری دید. ظاهر اندام این قناری فری پاریسی دارای طولی به اندازه ی 19 تا 24 سانتی بوده و پاهای باز با زوایه ی مستقیم را دارا می باشد.
نوع قفس در نظر گرفته شده برای این قناری بایستی به طول حداقل یک متری و ارتفاع 60 سانتی متری برسد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

قناری فری پاریسی

قناری فری پاریسی ایرانی

قناری فری پاریسی ایرانی اورجینال با بهترین قیمت موجود در بازار توسط سایت بازار قناری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *