بازار قناری
یکشنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری ایرانی / فروشگاه مرکزی انواع قناری ایرانی

فروشگاه مرکزی انواع قناری ایرانی

مرکزی ترین فروشگاه های توزیع و پخش، خرید فروش های عمده از انواع قناری و جوجه قناری ها را می توان از طریق بخش های از سایت های اینترنتی تهیه و خریداری نماید.
قناری از مجموعه پرنده های آواز خوانی بوده است که همانند هر گونه از پرندگان دیگر زیر مجموعه ای از انواع نژاد های مختلف را دارا بوده اند. در مجموع قناری از نژاد های گوناگونی در طبیعت موجود می باشد که به سه دسته از قناری ها تقسیم بندی می شود و از بین این سه دسته بیش از 40 نژاد مختلف از قناری ها در طبیعت وجود دارد.
با توجه به اینکه زیستگاه اصلی انها جزایر قناری بوده است امروزه این انواع قناری را می توان در سرتاسر جهان دید و تهیه نمود. در ایران می توان انواع قناری را از نژاد های گوناگونی نام برد که برخی از انها نوع قناری های ایرانی بوده اند و هستند دسته ای دیگر از انها را نوع قناری های وارداتی شامل می گردند.
برای یک معرفی کلی از انواع قناری ها در کشور می توان به مجموعه از انها اشاره کرد اعم از:
• قناری فری شمال هلند
• قناری رهی لاندر
• قناری راز اسپانولا
• قناری هوسی ژاپن
• قناری امریکایی
• قناری جیر ایتالیایی
و مجموعه ای عظیم و عمده از انواع دیگر قناری ها را شامل می گردد که هر یک از انها در بخش های مختلفی از جهان و از طریق جوجه کشی به وجود امده و با زاد ولد کردن انها در نقاط مختلفی نژاد های گوناگونی از قناری ها را به وجود اورده اند.
پس نوع قناری های ایرانی را می توان دسته ای از قناری های معرفی شده از نژاد های متفاوتی بوده باشد که در ایران نیز می تواند با دستکاری در ژن های انها نمونه های متفاوتی از قناری را به وجود اورند.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

فروش قناری ارزان

فروش قناری ارزان قیمت ایرانی در قم

فروش قناری ارزان قیمت ایرانی در قم، تهران، شیراز، همدان و … با بهترین نرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *