بازار قناری
شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری فری / قیمت فروش انواع قناری فری

قیمت فروش انواع قناری فری

هر گروه از پرندگان زیر مجموعه ای از انواع دیگر از نژاد های مختلف را شامل می گردند. قناری از جمله پرندگانی بوده است که می توان نژاد های گوناگونی از ان را در طبیعت تهیه کرد. مانند قناری فری.
هر گونه و دسته از پرندگان برای خود دارای خصوصیت و ویژگی های منحصر به فردی بوده اند که منجر به برتری انها از یکدیگر گردد. از بین این انواع گوناگون از پرنده ها که بتوان انها را به عنوان پرنده اهلی و مناسب در منزل نگهداری کرد می تواند گونه های از پرندگان چون فنچ، مرغ عشق، قناری، طوطی و انواع و اقسام گوناگون و متنوعی از پرنده های دیگر را شامل می گردد.
ولی تمامی انواع پرنده های معرفی شده مجموعه از نژاد های گوناگون را شامل می شود. در بین این تنوع بالا از پرنده های مناسب برای نگهداری در منزل پرفروش ترین و پرطرفدارترین ان را می توان در درجه اول به قناری و بعد طوطی اختصاص داد.
طوطی با وجود دارا بودن قدرت سخن گفتن و تلفظ آوا های آدم ها بهترین مونس می تواند برای هر انسانی بوده باشد. قناری و طوطی را می توان دید که با تنوعی از رنگ ها پرهای انها را پوشانده است که باعث مجذوب گشتن خریداران به خود شده اند.
اما نوع نژاد قناری فری، این قناری از جمله پرنده های کوچک اهلی و خانگی به شمار می رود که خصوصیت ظاهری این قناری برای شناخت بهتر ان می توان گفت سر ان پر از پر به صورت فر شده می باشد بطوری که چشم های این قناری از پر پوشیده شده است.
دمی بلند دارد به گونه ای که از بغل دم های نازکی روی دم های اصلی قرار گرفته است و ویژگی بدنی ان باز پر از پر های فر شده که از دو طرف در هم پیچیده شده اند.
این قناری فری را می توان بومی ایتالیا معرفی کرد که وارد ایران شده ولی نسل های قبل این قناری مربوط به کشور های چون هلند و فرانسه می بود.
با توجه به اینکه شرایط نگهداری هر یک از انواع قناری ها متفاوت بوده است و این قناری فری متفاوت تر از تمامی انها به شمار می رفت تا حدودی با قیمت فروش ها متفاوت بازار فروش خود را به انواع گونه های دیگر از قناری داده است.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش قناری

خرید و فروش قناری های فری

خرید و فروش قناری های فری توسط سایت canario صورت می پذیرد. این قناری ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *