بازار قناری
شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷
سرخط خبرها
خانه / قناری تیم برادو / مرکز عرضه اینترنتی قناری تیم برادو اسپانیایی

مرکز عرضه اینترنتی قناری تیم برادو اسپانیایی

این مجموعه از مرکز های عرضه کننده ی اینترنتی نمونه های متنوعی از این پرنده ی آواز خوان موجود در طبیعت بوده است، بناربراین نژاد های متفاوتی را شامل می گردد مانند نژادهای اسپانیایی تیم برادو.
انچه از انواع قناری های در این مرکز و مجموعه از بازار حیوانات ایران می توانید تهیه و خریداری نماید دربر گیرنده ی نژاد های گوناگون و مختلفی از قناری از بخش و کشور های مختلف وارد شده به ایران بوده اند.
پس عمده قناری های این مرکز عرضه کننده جوجه قناری و قناری های بالغ بوده است که اگر شناخت کافی از انواع انها را داشته باشید می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب و خرید نماید.
این پرنده ی خوش اواز نژاد های متفاوتی را در دنیا شامل می شود و در این بخش یکی از انواع نژاد ها قناری اسپانیایی و نوع قناری تیم برادو ها هستند. البته این نژاد تنها نوع قناری اسپانیایی به شمار نمی رود بلکه در بخش های پیش به ارائه ی نمونه های مختلفی از انها پرداخیته ایم. این انواع نژاد ها از قناری هیچ یک دارای خصوصیت ظاهری و ویژگی های یکسانی را دربر نمی گیرند بلکه متفاوت از یکدیگر بوده اند.
قناری تیم برادو اسپانیایی
پس از نام معرفی شده برای ان می توان گفت که بومی کشور اسپانیا بوده است، این قناری آواز خوان شبیه به قناری های وحشی می باشد که اندازه ی طوطی بدن ان می تواند 13 سانتی متری بوده به عبارتی سری گرد مانند را دارد. همچنین می توان دید که اواز های مختلفی را سر می دهد و نوع صدای که خارج می شود زنگ بوده است.
با این وجود علاوه بر نوع قناری اسپانیایی ها می توانید نوع ایرانی و یا بومی مناطق دیگری از دنیا را سفارش داده و به صورت گوناگونی تهیه و خریداری نماید.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *